Szeroki wybór kolorów drewna i tkanin

Wszystkie wymiary podane w CM

S - szerokość
G - głębokość
W - wysokość

Fronty wykonane z litego drewna, korpusy z oklein naturalnych

Możliwość dopasowania wymiarów mebla do potrzeb klienta

Okucia drzwi i szuflad z systemem samodociągającym najwyższej jakości firmy blum

Łatwe rozdkładanie stołów i ław dzięki zastosowaniu szyn synchronicznych

Do wszystkich mebli dostepne są również fronty pełne drewniane oraz fronty w pełni przeszklone

Najlepsze rozwiązanie do jadalni – kolekcja mebli Grand

Komody i kredensy z kolekcji mebli Grand wyglądają niezwykle efektownie jako meble wolnostojące. Można z nich tworzyć niezliczone aranżacje, które zaskoczą nas swoją praktycznością i subtelnym klimatem.

G_08

 

Eksponowanie i przechowywanie – zalety nie do zastąpienia

 

Kolekcja Grand świetnie sprawdzi się jako kompletne wyposażenie jadalni. Nie da się ukryć, że oprócz swojej praktyczności, na uwagę zasłuży nieskazitelny wygląd jej kredensów, witryn i komody. W kolekcji Grand to właśnie meble przeznaczone na przechowywanie różnego rodzaju rzeczy zwracają na siebie szczególną uwagę. Przeszklone witryny budują wyjątkowy nastrój. Można w nich pięknie wyeksponować pamiątkową porcelanową zastawę lub inne dodatki, do których czujesz ogromny sentyment. Pojemne półki i szuflady w witrynach, komodach czy kredensie pomieszczą przedmioty, które do tej pory nie miały swojego miejsca. Dzięki stylowym oszklonym drzwiom masz możliwość tworzenia niezliczonych i niezwykle estetycznych aranżacji. Kompozycje stworzysz ze swoich ulubionych porcelanowych kompletów filiżanek, wazonów lub innych delikatnych drobiazgów. Te detale znajdą się w centrum uwagi, a Ty będziesz mógł się nimi zachwycać każdego dnia. Na półkach odpowiednio od nastroju, obchodzonych świąt, pory roku czy innych ważnych w naszym życiu okazji można na nowo ustawiać, przestawiać, jednym słowem komponować przestrzeń tak, jak tylko tego chcemy.

 

G_01

 

Krzesła i stół do jadalni z kolekcji mebli Grand

 

Jadalnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie tu codziennie zasiadasz z rodziną do obiadu, organizujesz rodzinne święta, spotykasz się z najbliższymi i dalszymi znajomymi, z którymi chcesz spędzić sympatycznie czas. Aby te chwile były jeszcze milej wspominane, ważne staje się urządzenie jadalni. Styl i praktyczność mebli z serii Grand to najważniejsze zalety wyposażenia do jadalni.
Komfortowe krzesła wyróżniają się eleganckim wzornictwem, które idzie w parze z cenioną nade wszystko wygodą. Specjalnie profilowane oparcia zadbają o Twój kręgosłup. Z radością będziesz myślał o zasiadaniu do stołu do obiadu, czy romantycznej kolacji. Wysokość blatu stołu została idealnie dopasowana tak, że jedzenie lub praca przy stole w jadalni stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością. W otoczeniu mebli z kolekcji Grand nie tylko wszystko smakuje lepiej, ale także poprawia się samopoczucie. Meble zostały wykonane solidnie i z dbałością o każdy szczegół. Kunszt i precyzję widać już na pierwszy rzut oka, a potwierdza się ona w czasie długiego użytkowania mebli.

G_08

Nasza najnowsza propozycja powinna zadowolić najbardziej wymagających klientów. Kolekcja Grand łączy w sobie solidność wykonania z prostą formą mebla – klasykę z nutą nowoczesności. W skład kolekcji wchodzą: stoły, krzesła, komody, kredensy, witryny, szafki rtv oraz lustra – w standardowych wymiarach z możliwością dopasowania wymiarów do potrzeb klienta.

 

Elementy kolekcji:

copyrights by PolkasMeble