Jak pomalować drewniane meble?

07.01.2015

Meble drewniane mają swój ponadczasowy wdzięk i urok. Kolejnymi zaletami, jakie wyróżniają naturalny materiał, są solidność, trwałość i bezcenny komfort użytkowania. Drewniane meble służą przez wiele pokoleń jako eleganckie i praktyczne wyposażenie mieszkania. Jednak przychodzi taki czas, że chcemy coś w nich zmienić. Wystarczy wtedy pomalować je na inny kolor.

czytaj dalej

Jaki materiał na meble do salonu?

11.12.2014

Salon to miejsce szczególne w naszym domu, gdzie najwięcej spędzamy czasu wspólnie z rodziną. Tu zapraszamy naszych znajomych i świętujemy różne uroczyste okazje. Dlatego pytanie: jaki materiał na meble do salonu – jest jednym z najważniejszych. Na pewno powinien być najwyższej jakości oraz w stylu i kolorystyce, które są najbliższe naszym gustom. Dzięki temu będziemy […]

czytaj dalej

Jak odnowić meble dębowe?

24.11.2014

Meble dębowe to symbol elegancji i luksusu. Pięknie wyglądają jako szafki kuchenne, solidne ramy łóżek lub stylowe stoły, witryny i komody w salonie. Po latach użytkowania przychodzi jednak taki moment, że zadajemy sobie pytanie: Jak odnowić meble dębowe? Oto kilka podpowiedzi.

czytaj dalej

Oficjalny blog firmowy!

21.08.2014

Już niedługo w tym miejscu pojawią się ciekawe informacje, porady na temat mebli na wymiar.

czytaj dalej

copyrights by PolkasMeble